AMBASADOŘI

ANDREJ SAGUSIN

Profil
Expedice
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST
ANDREJ SAGUSIN

ANDREJ SAGUSIN

Rakouský výrobce spacáků a odborník na tepelné oděvy CARINTHIA a ruská cestovní kancelář Baikal Trekking se dohodli, že budou spolupracovat. To není sponzoring, ale především reálná spolupráce v oblasti vývoje spacích pytlů pro extrémní teplotní rozsahy. A tam je Andrej Sagusin, vedoucí Bajkal Trekking, jen ten správný muž. Žije na jezeře Bajkal a je venku na Sibiři po celý rok. Má neuvěřitelné bohaté zkušenosti, pokud jde o studené výlety a často tábory ve stanu nebo pod širým nebem z důvodů souvisejících s prací. Dokonce i při teplotách pod nulou - ideální pro špičkové výrobce, jako je CARINTHIA.

Standardní spací pytel EN 13537 je již několik let a pomáhá spotřebitelům najít správné spací pytel pro své účely. Tato norma není zcela nekontroverzní, protože neberou v úvahu, zda se spící osoba pohne tak moc nebo kolik vlhkosti emituje během spánku ve formě potu nebo dýchání. "Čím je chladnější, tím více se nerealisuje čtení," říká Miguel Ferreira, obchodní a marketingový manažer společnosti CARINTHIA. "Když jsme v loňském roce testovali expedici ECC 1200, změřil se extrémní rozsah -65,2 ° C. Z právního hlediska můžeme citovat toto číslo, ale víme příliš dobře, že to nemůže být praktické. Z naší práce s Andrejem Sagusin kteří dělají poctivé zimní zájezdy pro letech očekáváme užitečnou zpětnou vazbu z terénu. „Jde také o otázku, kolik potu vlhkost absorbuje spací pytel pro několik dní a jak rychle to zase vyschne.

Andrej Sagusin žije se svou rodinou v Bolshaja Retschka na odtoku Baikal, Angara. Žil 2 roky v Německu, studuje a mluví skoro perfektně německy. S jeho firmou Baikal Trekking pracuje jako příchozí agentura pro různé mezinárodní tour operátory, ale také organizuje vlastní výlety a výpravy. V Německu se stal známým partnerem Expedice Bike Trans-Baikal.

Expedice - ANDREJ SAGUSIN

Katalog ke stažení

PDF

Military sleeping systems & cold weather clothing


STÁHNOUT v pdf

Technologie