g loft
 

TECHNOLOGIE

G-LOFT

Syntetické vlákno. Teplý, lehký a prodyšný - dokonce i při extrémně studeném a vlhkém počasí. Revoluční izolace G-LOFT splňující i nejnáročnější požadavky. Jako vůbec první izolační materiál v sobě spojuje výhody přírodního prachového peří s odolností umělých vláken. Díky tzv. "paměťovému efektu" se izolace G-LOFT vrátí do svého jedinečně hřejivého původního stavu dokonce i po častém praní a silné zátěži. G-LOFT zaručuje optimální tepelnou izolaci s regulací tepla. 

Produkty G-LOFT Více informací
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST
CQ down
 

TECHNOLOGIE

CQ-DOWN

Carinthia drží výhradní zastoupení ve zpracování evropského husího a kachního prachového peří s plnivostí mezi 600 a 800 cuin (kubickými palci). Tato vysoce hodnotná surovina se zpracovává podle měřítek CQ-Down™. CQ tedy zkráceně znamená Carinthia Quality a je tak příslibem kvality, kterou poskytujeme našim náročným zákazníkům. Pokud chceme udržet co nejvíc tepla při co nejmenší hmotnosti, je prachové peří nedostižný materiál! Jedná se o to nejdrobnější a nejjemnější kachní a husí peří. Jedno pírko váží pouze mezi 0,001 a 0,0045 g. My využíváme exkluzivně technologii Carinthia CQ-DOWN™. Toto vysoce kvalitní kachní a husí peří se velmi pečlivě vybírá podle přísných kvalitativních kritérií.

Produkty CQ-DOWN Více informací
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST
GORE-TEX
 

TECHNOLOGIE

GORE-TEX

Všechny vysoce kvalitní třívrstvé lamináty GORE® jsou vybaveny všemi našimi pytlíky a stany. GORE-TEX® ARID LITE AIR je nejen zcela voděodolný, větruvzdorný a prodyšný, ale také extrémně prodyšný a díky tomu je prodyšný. To znamená, že můžete zcela uzavřít naše pytle a stany, aniž byste museli opustit větrací štěrbinu. Navzdory absolutní ochraně proti povětrnostním vlivům prochází čerstvý vzduch.

Produkty GORE-TEX Více informací
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST
DisCover
 

TECHNOLOGIE

DISCOVER

DIScover ECC – Extreme Cold Conditions – Extrémně chladné podmínky – Jak již sama zkratka napovídá, tato nejvyšší řada spacích pytlů Carinthia byla vyvinuta speciálně pro použití v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách, do nichž se lze na naší planetě dostat. V takových situacích je naprosto nezbytné být vybaven spacím pytlem, který je nejen velmi hřejivý a dostatečně pohodlný, ale nijak výrazně nezvyšuje hmotnost ani celkový objem nesené expediční výbavy. Těchto kritérií bylo dosaženo použitím prvotřídních materiálů a velice sofistikované konstrukce tvořené soustavou lichoběžníkových komor, komor tvaru H a přepážek stabilizujících peří. Komory jsou plněny jemným peřím husy sněžné v poměru 95/5 při plnovisti 800 cuin. Mezi neodmyslitelné prvky patří ergonomický střih, tvarovaná kapuce, zateplený vnitřní límec, izolační léga kryjící zdrhovadlo a anatomicky přizpůsobený prostor pro chodidla.

Produkty DISCOVER  Více informací
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST

Katalog ke stažení

PDF

Military sleeping systems & cold weather clothing


STÁHNOUT v pdf

Technologie