AMBASADOŘI

HANS KAMMERLANDER

Profil
Expedice
CARINTHIA - EAUROPEAN COLD GEAR SPECIALIST
HANS KAMMERLANDER

HANS KAMMERLANDER

CARINTHIA spolupracuje s jihotyrolským Hansem Kammerlanderem na částech svého projektu "Druhých sedmi summitů". Extrémní horolezec plánuje vylézt každý druhý nejvyšší vrchol na sedmi kontinentech. Partnerství mezi Kammerlanderem a výrobcem spacích pytlů z Rakouska je zpočátku omezeno na vrcholné útoky na Aljašce a Rusku. Dolní specialista CARINTHIA podporuje horský a lyžařský průvodce se spacími taškami. Naopak Kammerlander poskytuje informace pro vývojové oddělení Rakušanů.

Skupina majitelů spacáku CARINTHIA dostává velmi výrazný růst. Dokonce i horní horolezec Hans Kammerlander spal v spacích pytlích rakouského down specialista od začátku května 2010. Pro části svého plánu vylézt všechny druhé nejvyšší vrcholy sedmi kontinentů, Kammerlander požádal výrobce spací pytle CARINTHIA o materiálovou podporu. Vzhledem k tomu, že kvalita spacích pytlíků z Korutanska se již dávno rozšířila do doslova nejvyšších alpinistických a horolezeckých kruhů. "Mluvil jsem hodně s přátelskými horolezci a kolegy. Jejich zkušenosti se společností CARINTHIA byly velmi, velmi dobré. To nepochybně hovoří o produktech, a proto jsem zvlášť potěšen, že na mou žádost byla zodpovězena touto podporou, "říká horský a lyžařský průvodce o formování spolupráce.

K2 (Asie, 8614m), Mount Kenya (Afrika, 5199m) a Ojos del Salado (6893m), druhá nejvyšší hora v Jižní Americe, jsou již poraženy. Od 10. května je jižní tyrolský horolezec - po neúspěšném pokusu v roce 2009 - nový pokus o dobytí 5959-m vysokého Mount Logan v Kanadě. Kromě horolezeckého vybavení jsou spací pytle CARINTHIA v zavazadle lezce. Pro společnost CARINTHIA je spolupráce nejen předstihem do vyšších regionů, pokud jde o výškoměr. Miguel Ferreira, marketingový manažer v tradiční rakouské společnosti, nazývá to "dočasný summit" pro rodinný podnik. "Když se k nám blíží alpinisté ve své třídě, je to skutečně ocenění našich produktů. Cesta k druhým sedm vrcholným vrcholům nejen vedla Hans Kammerlandera, ale také nás nahoře, "říká Ferreira. Vzhledem k vysokým nárokům na materiál, které projekt Kammerlander přináší, nabízí CARINTHIA modely modelů ECC Expedition a Top Explorer. Podrobnosti naleznete v informacích o produktu na další stránce.

WEB AMBASADORA

Expedice - HANS KAMMERLANDER

Katalog ke stažení

PDF

Military sleeping systems & cold weather clothing


STÁHNOUT v pdf

Technologie